Pro dárce

Cílem Komunitní nadace Tři brány je stát se nezávislým finančním zdrojem pro dobročinné aktivity na Vyškovsku. V tom jí významnou měrou pomáhají dárci z řad jednotlivců i firem. Jedním z nich se můžete stát i Vy.

Stojíte-li před rozhodnutím, komu darovat své peníze, je vždy dobré se v prvé řadě důkladně seznámit s činností neziskové organizace, která Vás pro darování oslovila. Podrobný přehled o aktivitách a finančních tocích uvnitř nadace Vám poskytne výroční zpráva. Můžete také osobně navštívit naši kancelář, kde je k dispozici archiv podpořených projektů se všemi dokumenty a pracovníci nadace Vám zodpoví případné dotazy.

Za veškeré dary velmi děkujeme.

Darujte peníze nákupem

Víte, že můžete nákupem na svých oblíbených e-shopech podpořit naši organizaci? Nakupujte přes GIVT.cz třeba na zoot.cz, kasa.cz nebo damejidlo.cz a část z vaší útraty půjde na naši podporu. A co je nejlepší? Nezaplatíte ani korunu navíc!

Způsoby darování peněz

  • na základě darovací smlouvy převést finanční prostředky na účet nadace nebo složit v hotovosti v kanceláři nadace
  • zadat trvalý příkaz k úhradě na účet nadace a věnovat pravidelně každý měsíc Vámi určenou částku na stanovený účel
  • založit si při naší nadaci fond, který ponese Vaše jméno a jeho výnos bude použit na účel, který si sami určíte
  • odkázat nadaci finanční prostředky formou dobročinné závěti (o tomto tématu více na http://ttnett.cz/dobrocinne_odkazy_ze_zaveti)

Číslo našeho účtu u MONETA Money Bank je 201781448/0600.
Pro další informace nebo konzultaci nás neváhejte kontaktovat.

Naši sponzoři

Rádi bychom poděkovali všem sponzorům, kteří svojí štědrostí umožňují realizaci našich projektů. Jejich úplný seznam je uveřejněn ve výroční zprávě.